Považská Bystrica – Slávia Trnava    93 : 72

Body za Sláviu : Michalík 17, Renert 14, Ilavský 12, Mlynek 12, Hanusek 11 (Hirner 3, Predný 2, Novomestský 1, Labuda, Rantúch 0)

Muži Slávie pricestovali na súperovu palubovku v takmer kompletnom zložení, keď im chýbal iba Urland. Začiatok zápasu im vyšiel nad očakávanie, keď po 4. minútach vyhrávali 14:2. Tréner domácich si zobral oddychový čas a následne sa zápas kompletne otočil. Hostia nevedeli skórovať dlhých 5 minút a domáci sa dotiahli pohodlne na remízový stav po úvodnej štvrtine. Do polčasu tlak domácich narastal a do šatne si viezli 8 bodový náskok. Ani po prestávke hostia nevedeli nájsť recept na bojovných domácich mladých basketbalistov, keď im doskočili 26 lôpt v obrannej zóne! Domáci v poslednej štvrtine kontrolovali zápas a zaslúžene vyhrali.