Máme za sebou rok 2020. Pre zhodnotenie doposiaľ nedokončenej sezóny nebudem spomínať ťažkú situáciu ,v ktorej sme sa všetci nechcene ocitli. Je to stav ,s ktorým momentálne musíme žiť. 

Preto začiatkom sa mi žiada poďakovať klubu Slávia Trnava, ktorý dokázal aj napriek všetkému pre nás vybojovať dôstojné podmienky pre trénovanie. 

Kategória kadetov-  U17 , v ktorej som trénerom od júna 2020, je samozrejme poznačená ako aj iné družstvá. Ale nieje na mieste sa preto vyhovárať. Keďže sme riadny basketbalový klub, musím oceniť individuálny prístup svojich hráčov v súčasnoti. Do dnešného dňa sme pracovali neustále na udržaní kondície, a aspoň verbálne prebiehali diskusie o basketbale ako takom, o hre a naších signáloch či systéme a pod. Avšak nebolo tomu vždy tak.  Ako nový tréner som mal svoju predstavu, kam sa asi uberať v hernom prejave, kto má dispozície na to a vôľu tvrdej práce , pre ktorú som ja nekompromisný. Žiaľ u niektorých jednotlivcov som nevidel do istého času zlepšenie. Už v tejto kategórii sa nedá toľko tomu venovať ako v mladších, tak sme museli pár hráčov dať bokom. Tí, ktorí ostali, s vážnym záujmom začali tvrdo pracovať na sebe a chceli nám dokázať, že je v nich basketbalový duch. Pamätám na pripravné zápasy, ktoré nám ako trénerom dokazovali,že sme na dobrej ceste,čo tešilo aj chalanov pretože sme mali výhry. Zaciatkom sezóny sme stihli dva ligové zápasy s bilanciou jedna výhra a jedna prehra. U mňa spokojnosť, lebo som videl posunutie celého tímu vpred. Netreba však zaspať ani teraz. Bola by nesmierna škoda stratiť čo i len pár percent zo všetkého , čo sme naberali od júna. Chlapci su zložení v dobrej chémii, sami sa ozývajú pre tréning. Čo pre každého trénera musí byť dobrý znak.Nedá mi ešte nespomenúť dvoch chlapcov z mladšej katégorie od trénera pána Orglera, ktorí nám vypomáhajú a sú neoddeliteľnou súčastou kadetov. Ja osobne im ďakujem za ich nasadenie a ich trénerovi,ktorý ich veľmi dobre pripravil.

Pokiaľ budeme pokračovať v našej snahe, v systéme ktorý sme si dali ako cieľ spolu s asistentom Radovanovičom, moje slová nebudú skromné, keď poviem že máme na to ,aby sme sa dostali na vrchné pozície tabuľky.  Avšak cesta je ešte tažká a nič k nám same nepríde. 

Do nového roku 2021,prajem celému klubu Slávia Trnava, vedeniu,trénerom, hráčom a rodičom veľa zdravia, úspechov v osobnom živote ale najmä úspechov v našom klube. 

Všetko dobré a zotrvajme v zdraví a v pohode.