MBK AŠK Slávia TRNAVA – BK Lokomotíva Sereď 21:33 (3:14)
Strelci za Trnavu: Pavlech 12, Morvay 6, Nemček 2, Bachorík 1
MBK AŠK Slávia TRNAVA – BK Lokomotíva Sereď 19:36 (6:19)
Strelci za Trnavu: Pavlech, Nemček a Morvay po 4, Iwerebor, Masaryk J. a Veselský P. po 2, Bachorík 1
Dnes sme odohrali stretnutia s vyrovnaným súperom zo Serede. Bohužiaľ sme sa porazili sami vďaka nášmu katastrofálnemu zakončovaniu z pod koša. Počet zahodených striel by sa dal počítať na desiatky. Pochváliť však môžeme zlepšený výkon v druhých polčasoch oboch zápasov a snahu všetkých hráčov v obrane.
Napriek prehre tréner Horváth vyzdvihol stúpajúci herný prejav družstva a zlepšenie oproti zápasu s Interom. Rovnako tak chválime atmosféru na lavičke, ktorá burcovala svojich spoluhráčov na palubovke k lepšiemu výkonu. Špeciálne poďakovanie patrí za dnešný výkon rodičom Talajkovým, ktorí pomohli zachrániť regulárnosť našich zápasov…Veríme, že odvety budúci rok zvládneme lepšie ako prvú polovicu súťaže. K tomu však musia prispieť hlavne chlapci maximálnym úsilím a poctivou dochádzkou na tréningoch.
Najbližšie zápasy U13 odohráme 21.1.2016 doma proti BSC Bratislava. Počas zimných prázdnin (28-30.12.2016) však plánujeme špeciálne tréningy pre družstvo U13 o ktorých Vás budeme vopred informovať.
Martin Bachorík (vedúci družstva)