MBK AŠK Slávia Trnava 50:17 BK Gabko Senec

V prvom zápase sme dobrou obranou súpera zo Senca zaskočili. Z dobrej obrany sa nám ľahšie zakladali rýchle protiútoky a už v prvej štvrtine sme viedli 19:5. V podstate sme súpera k ničomu vážnejšiemu nepustili.
Aj keď sa bodovo zdá, že sa presadilo len pár hráčov, jasne, že bez nich by to nešlo, podali sme krásny kolektívny výkon.

Body Slávia:Čambál 18, Vítek 16, Kliman 8, Moťovský 4, Kobza a Hudcovič po 2.

MBK Karlovka Bratislava 53:48 MBK AŠK Slávia Trnava

Medzi zápasmi sme mali len 15 min. prestávku. Do zápasu s Karlovkou sme vstúpili roztržito a nekoncentrovane. Na našich chlapcoch bolo cítiť únavu.
Prvú štvrtinu sme prehrali 19:10. Nevzdávali sme sa a bojovali zo všetkých síl. Samozrejme naše chyby narastali. Nedávali sme samostatne nájazdy a veľa síl sme strácali tým pádom v obrane. Ostatné štvrtiny boli so súperom vyrovnané. V poslednej štvrtine sme dve minúty pred koncom viedli 48:46. Bohužiaľ záver sme už nezvládli a podľahli sme súperovi 53:48.

Body Slávia:Vitek 18, Čambal 15, Sasarak 11, Hudcovič a Kliman po 2.

Ďakujem všetkým chlapcom za výkon: Vítek, Kliman, Čambál, Kvasnička, Hudcovic, Rossi, Moťovsky, Kočiš, Sasarak, Kobza, Pestún.