tréner Ryban:

Predviedli sme solídny výkon proti náročnému súperovi. Vynikajúci vstup do zápasu, padli nám strely a hralo sa nám ľahko. V obrane sme ich k ničomu extra nepúšťali a vďaka tomu sme do tretej štvrtiny išli so 17 bodovým vedením. Vďaka tomuto vedeniu sme koniec koncov zvíťazili, v druhom polčase súper dostal druhý dych a vrátil sa do zápasu. Nám odišla úspešnosť streľby a museli sme sa nadrieť na koše. Pre nás veľmi dôležité víťazstvo, lebo my a Ivanka sa bijeme o druhé miesto. Ak sme ešte chceli pomýšľať na Final4, nemohli sme bez víťazstva odísť. Čaká nás teraz dlhšia zápasová pauza kvôli sviatkom, skúsime tento čas využiť na regeneráciu a nasledovnú prípravu na ďalší a najdôležitejší zápas o tri týždne s Holíčom. S Holíčom sme v prvej časti sezóny prehrali a ak chceme postúpiť, musíme tohto súpera zdolať. Rád by som túto príležitosť využil na to, aby som pozval divákov a prišli nás povzbudiť. Je to náš posledný domáci zápas tejto sezóny, budeme hrať 6. apríla o 18:00 v športovej hale Slávia. Príďte nám pomôcť a teším sa na vás!

MBK Slávia Trnava 87:79 BK Klokani Ivanka pri Dunaji

Body Trnava: Ščavnický 19, Chmelan 17, Vencelík 15, Vrtík 14, Švec 7, Michálek 7