MBK AŠK Slávia Trnava 8:58 Inter Bratislava

V sobotu 15. 4. 2023 nás čakal zápas s Bratislavským Interom a Petržalským BSC. Po turnaji v Ostrave chlapci na tomto turnaji zaznamenali mierny pokrok. Bohužiaľ, na výsledku s Interom to nebolo vidno. Ale prejav hry bol sympatický a bojovný z našej strany. Chlapci z Interu sú nám nedosiahnuteľným súperom.

MBK AŠK Slávia Trnava 46:68 B.S.C. Bratislava

Druhý zápas sme ukázali, že aj v Trnave trénujeme a pracujeme s loptou. Polčas sme prehrávali len o 1 bod 30:29. Ale tak ako bolo aj v Ostrave, tak aj tu po polčase a najmä v 3. štvrtine sme vypli. Urobili sme množstvo lacných chýb a súper nás trestal a trestal a trestal. Ale tak to v športe chodí. Ani 20 bodov Martina nám nepomohlo uhrať víťazný koniec. Z Bratislavy si tak dovážame dve prehry v kategórii U11.