Koncoaprílový víkend si zahrali svoj predposledný zápas chalani z U12 a posledný zápas chlapci z U11.

V sobotu nastúpili chlapci z U12 proti Interu Bratislava. Oba zápasy sme peknou hrou zdolali súpera. Hra na rýchle protiútoky nám výrazne vychádzala. Do hry sa zapájali všetci hráči. Veľmi dobrou hrou nás mimoriadne potiahli Hugo a Paťo v oboch zápasoch. Samozrejme mám aj “vítky”, ale tie si rozoberieme v “ kabíne”. 54:23 pre Trnavu.

V Nedeľu začali krásnym výkonom, ktorým zaskočili Karlovku, chlapci z našej U11. Po prvej štvrtine sme viedli 9:6, po polčase sme prehrávali o 3 bodíky. Záver štvrtiny sme vôbec nezvládli, kde sme dostali 18:0. Niektoré opory družstva nezahrali respektíve nepodali svoj štandardný výkon, a tak z úspechu sme sa radovať nemohli. V druhom zápase už doslova vypli všetci chlapci a zobudili sa až v poslednej štvrtine. To už bolo neskoro. S ligou sme sa rozlúčili dvoma prehrami proti Karlovke. 44:26 a 44:23