tréner Herega:

V poradí tretí turnaj Slovenskej súťaže, ktorého sme sa zúčastnili, organizovalo družstvo Karlovky v Bratislave. Stretli sme sa na ňom s domácim družstvom a ďalším Bratislavským družstvom Šinter Bratislava. Do prvého zápasu sme nastúpili veľmi vlažne a v útoku sterilne. Nakoniec sa nám však podarilo prebrať, ale rozhodne to bolo hlboko za našimi schopnosťami. Do polčasu sme však odchádzali spokojní s vedením 43:10. Už v prvom polčase sa nám vďaka vedeniu podarilo zapojiť takmer celú lavičku a v tomto sme pokračovali aj v druhom. Celkovo som s herným prejavom z tohto zápasu nespokojný, toto nebol basket, ktorí chceme hrať, alebo ktorým môžeme poraziť vyrovnanejšieho súpera.

Šinter BAsket 34:77 MBK AŠK Slávia Trnava

Body Trnava: Hrdlovič Patrik – 16 bodov (1x trojka, TH 2/1), Čmarada Tomáš – 15 bodov (TH 3/3), Čambál Juraj – 12 bodov (TH 2/1), Černuška Michal – 10 bod, Kollár Matúš – 8 bodov, Anetta Michal – 4 body, Kmety Hugo – 4 body, Vítek Patrik– 2 body (TH 2/2), Kouba Dávid – 2 body, Orgoník Lukáš – 2 body, Eliáš Richard – 2 body, Rapavý Matúš, Karell Ondrej, Kršák Andrej.

Do druhého zápasu sme vstúpili taktiež úplne ospalým dojmom a to súper ukázal od úvodných minút, že bude hrať agresívne s celoihriskovou obranou. Skóre zápasu sa nedarilo zlomiť ani jednému zo súperov. Skóre po cca 3 odohraných minútach bolo 4:3 v prospech Trnavy, ale za zmienku stojí aj fakt, že na fauly sme v tom čase viedli 8:1. Meter rozhodcov bol jednostranne nastavený a výrazne ovplyvnil priebeh zápasu, ktorý mohol byť vyrovnaný. Napriek tomu sa chalani nevzdávali a bojovali až do posledných minút. Chalanom z Karlovky blahoželám k výhre, všetci, ktorí nastúpili, dokázali udržať vysoké tempo, čo sa nám, bohužiaľ, dlhodobo nedarí.

IMBK Karlovka Bratislava 85:41 MBK AŠK Slávia Trnava

Body Trnava: Čambál Juraj – 18 bodov (TH 2/0), Černuška Michal – 16 bod (TH 2/0), Hrdlovič Patrik – 10 bodov, Kollár Matúš – 8 bodov, Anetta Michal – 2 body (TH 4/0), Vítek Patrik– 2 body (TH 2/2), Kouba Dávid – 1 bod (TH 2/1), Orgoník Lukáš, Kmety Hugo, Eliáš Richard, Rapavý Matúš, Karell Ondrej, Kršák Andrej, Čmarada Tomáš.