tréner Martin Herega
asistent Jakub Švec

Žiaci U14 v sobotu 14. 10. hostili v poradí druhý turnaj. V prvom zápase tohto hracieho dňa domáci celok privítal tím BK Pezinok. S chlapcami z Pezinku sme sa už konfrontovali ešte počas prípravy, ale tento zápas mal však úplne iný náboj. Bojovnosťou v obrane sme dokázali diktovať tempo hry takmer počas celého zápasu, čo je vidno aj na výsledku.

V druhom zápase sme sa stretli so súperom z Komárna. Tento zápas bol od prvých minút veľmi behavý. Súper dokázal efektívne trestať našu nepozornosť v obrane a skórovať rýchlymi protiútokmi. Kritická bola pre nás hlavne 3. štvrtina, kedy sa nám súper vzdialil až na 26 bodov. Mladí Trnavčania avšak nedali hlavy dole a zvýšenou aktivitou v obrane dokázali vyhrať 4. štvrtinu o 10 bodov (26:16). Chlapci si už začínajú uvedomovať, že dokážu držať krok aj so silnejším súperom, avšak to vychádza z poctivej práce na tréningu. Chlapci si za zápasy zaslúžia veľkú pochvalu za bojovnosť, ktorú predviedli v oboch zápasoch.

BK Pezinok 35:66 MBK Slávia Trnava (14:38)

Bodovali a hrali: Čambál 14b, Hrdlovič 12b (TH- 0/1), Orgoník 12b, Kršák 8b (TH-0/1), Eliáš 5b (1 trojka), Anetta 4b, Kouba 4b, Vítek 2b, Kollár 2b, Karell 2b (TH- 0/2), Kmety 1b (TH- 1/2), Rapavý

MBK Slávia Trnava 70:87 BBA Komárno (28:44)

Bodovali a hrali: Čambál 26b (0/1), Hrdlovič 14b (TH- 2/4), Kollár 6b, Anetta 6b, Orgoník 6b, Kršák 4b (TH- 2/2), Karell 3b (1 trojka) , Kouba 2b (TH- 0/2), Kmety 2b, Vítek 1b (TH- 1/2)