tréner Lupták:

V prvom zápase s BSC sme podali pre nás štandardný výkon. Bohužiaľ, na kvalitu BSC to nestačilo a prehrali sme.

MBK AŠK Slávia Trnava 34:88 B.S.C. Bratislava

Do druhého zápasu sme šli s chuťou a vierou výhry. Prvá štvrtina šla podľa našich plánov. Aj druhá, kedy sme vedeli, že nám súper nemôže ďaleko odskočiť. V tretej to bola naťahovačka o 2-4 body hore dole. No v poslednej nás zarezali rozhodcovia, kedy vyfaulovali Ondra Karella a Paťa Viteka. Dve minúty pred koncom.

MBK Karlovka Bratislava 64:56 MBK AŠK Slávia Trnava

Dúfam, že túto dvojicu rozhodcov už nikdy neuvidím. Mýliť sa je ľudské, ale toto neboli omyly. Tendenčné likvidovanie dvoch najproduktívnejších hráčov.

Chlapci sa zlepšujú, pracujú na sebe. Ale otvorene v kategórii U13 budeme musieť ešte veľmi veľa pracovať, aby sme stíhali súperom po všetkých stránkach.